Şehirler arası Nakliyat Depolama


Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Depolama 

İstanbul Evden Eve Nakliyat
Manisa Evden Eve Nakliyat firması olarak alanında büyük bir ilerleme gösteren şirketler arasında bulunmaktayız. Biz sunduğumuz hizmetin garantisini vererek müşterilerimiz ile iletişim kurmaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz birçok avantajlar vardır. Dudullu Nakliyat şirketi olarak belirli alanlarda da hizmet vererek devam etmekteyiz. İster evden eve nakliyat, ister şehirlerarası nakliyat için bizi seçebilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat

Firmamız olarak birçok hizmeti sunmaktayız. Şehirlerarası Eşya depolama, Dudullu ofis taşıma, Şehirlerarası asansörlü taşıma işlemleri mevcuttur. Eğer evinizi taşıma işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız öncelikle hizmetini kaliteli, garantili bir şekilde sunan nakliye şirketine karar vermelisiniz. Uygun fiyatlı nakliye şirketi bulmak yerine kaliteden taviz vermeyen nakliyat şirketlerini tercih etmelisiniz. Yoksa sonrasında pişmanlık duyabilirsiniz. Hem paranız boşa gitmiş olur hem de yararlı bir hizmet alamazsınız. Firmamızda üstün dereceli hizmet sunabilmek için uzman personellerimiz ile sürekli çalışmalar içerisindeyiz. İsteriz ki müşterilerimiz bu zorlu işin altında yorulmadan hızlı bir şekilde başa çıksın. Bunun için hizmetimizi kusursuz bir şekilde yerine getirmek en birinci vazifemizdir.

Sözleşme hazırlanması
Firmamız ile müşterimiz arasında taşınma esnasında neler yapılacağına dair bir sözleşme hazırlamaktayız. Sözleşmemizde taşınacak eşyalar, eşyaların gidecek olan yerin adresi, eşyaların hangi tarihte taşınması gerektiğine dair bilgiler yer almaktadır. Bu bilgiler ile birlikte firmamızda çalışan personellerimiz gerekli görevlerini yerine getirmeye başlamış olurlar. Sözleşmede yer alması gereken diğer bir konu ise eşyaların şirketimiz tarafından paketleme yapılıp yapılmayacağı belirtilmektedir. Eşyalar firmamız tarafından paketlenecek ise garanti kapsamı altına alınmaktadır. Böylece hiç bir eşyanız hasar görmeden istediğiniz yere taşınmaktadır.

Eşyaların Paketlenmesi
Dudullu Evden Eve Nakliyat Eşyalar kolilere paketlenmeye başlar. Firmamızda bu işi tekniğine göre yapılmasını sağlayan eğitim almış personellerimiz bulunmaktadır. Bu sayede eşyaları kategorilerine göre ayırarak paketleme işlemleri gerçekleştirilmeye başlanır. Kolilere büyüklüğüne göre eşyalar yerleştirilir. Bir koliye 30 kg fazla ağırlıkta olan eşyaların konulmaması gerekir. Koli kaldırıldığında taşıma işlemi gerçekleştirildiğinde alttan düşme tehlikesi yaşanma ihtimali vardır. Bu gibi tekniklere ve ince ayrıntılara dikkat ederek personellerimiz işlerinin en iyisini yapmaktadır. Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat firması olarak sizi memnun etmek ve sunduğumuz hizmetten hoşnut olmanız bizim için çok önemlidir.

 

Comments are closed.